Partner Strategiczny

Renpro sp. z o.o. to koncesjonowane przedsiębiorstwo obrotu energią elektryczną zajmujące się jednocześnie projektowaniem, planowaniem i obsługą inwestycji w zakresie odnawialnych źródeł energii w Polsce. Spółka powstała w 2004 roku i aktualnie posiada swoje biura we Wrocławiu, Szczecinie i Grudziądzu.

 

W zakresie obsługi inwestycyjnej naszymi klientami są polskie i zagraniczne koncerny energetyczne. W obszarze obrotu energią pracujemy głównie z właścicielami niewielkich źródeł wytwórczych oraz odbiorcami będącymi klientami instytucjonalnymi.

 

Skupiamy się na kompleksowej obsłudze w zakresie zakupu i sprzedaży energii elektrycznej oraz doradztwa w tym obszarze. Obsługujemy Małe Elektrownie Wodne położone na terenie wszystkich operatorów sieci dystrybucyjnych. Naszym celem jest budowa stabilnej grupy wytwórczej w oparciu o tego typu źródła, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami teleinformatycznymi, analitycznymi i magazynowymi dadzą możliwość aktywnego udziału w rynku energii elektrycznej w Polsce.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Siedziba                             Biuro we Wrocławiu             Biuro w Grudziądzu     

ul. Małopolska 43               ul. Ślężna 104 lok. 2b            al. Królowej Jadwigi 1

70-515 Szczecin                 53-235 Wrocław                     86-300 Grudziądz

tel./fax.: +48 918121532    tel.: +48 516123925               Tel.: +48 517438174

 

 Otwiera program do wysyłania emailirenpro(at)renpro.pl     Otwiera program do wysyłania emailisprzedaz(at)renpro.pl     Otwiera program do wysyłania emailibok(at)renpro.pl

 

 

Wspierają nas