„WOD-KAN 2017” – Bydgoszcz – 16-18.05.2017 rok

23.02.2017

Wyjątkowa edycja wyjątkowych Targów

XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN 2017” – Bydgoszcz – 16-18.05.2017 rok

 

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”, organizator Targów w Bydgoszczy, zaprasza Państwa do udziału w najważniejszej w Polsce i naszej części Europy wystawie produktów i technologii dedykowanych branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

 

Organizowane przez Izbę Targi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, czego dowodzą tak sukcesywnie zwiększająca się liczba wystawców i zwiedzających, jak i kolejna, już XXV, jubileuszowa edycja tego wydarzenia. Bydgoska ekspozycja wystawiennicza dla branży wodno-ściekowej z roku na rok umacnia swą pozycję lidera targowego w Europie środkowo-wschodniej.

 

W ciągu minionych dwudziestu pięciu lat wiele się zmieniło w otaczającej nas rzeczywistości – by wymienić chociażby rozwój polskich przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Pokreślić należy ogromny skok  cywilizacyjny dokonany przez nasz sektor gospodarki – nie tylko dogoniliśmy Europę i świat we wdrażaniu nowych rozwiązań, ale często zaskakiwaliśmy tempem rozwoju oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Z całą pewnością można stwierdzić, że Targi WOD-KAN odegrały w tym sukcesie doniosłą rolę. Przez ostatnie ćwierćwiecze wiele uległo zmianie, ale to jedno pozostało niezmienne – w maju warto przyjechać do Bydgoszczy, by wziąć udział w corocznym święcie naszej branży.

 

O wysokiej pozycji i silnej marce Targów WOD-KAN mówią też liczby. W ekspozycji, która zajmuje ponad 20 000 m2 bierze udział niemal 400 wystawców i 10 000 zwiedzających. Na Targach goszczą specjaliści z branży: prezesi przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, służby techniczne, projektanci, instalatorzy, eksploatatorzy, inżynierowie, przedstawiciele samorządów. Wystawa jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń, poglądów, źródłem wiedzy i pozyskania nowych znajomości. To właśnie w Bydgoszczy podpisywane są nowe kontrakty, tu jest źródło wszelkich nowinek technologicznych, tu bije serce naszej branży.

 

Przedstawiciele tej ważnej gałęzi gospodarki wciąż się doskonalą, podnoszą kwalifikacje na różnych polach, nieustannie pogłębiają wiedzę. Specjaliści poszukują ciągle nowych i doskonalszych produktów, które usprawnią ich pracę i pomogą rozwiązać bieżące problemy, a na to zapotrzebowanie odpowiadają nasi Wystawcy prezentując swoje technologie, innowacyjne rozwiązania i urządzenia.

 

Bydgoskie Targi, tradycyjnie już, służą nie tylko nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Są również miejscem wymiany doświadczeń, a poprzez organizowane konferencje i sympozja przyczyniają się do poszerzania związanej z ochroną środowiska wiedzy uczestników. W 2017 roku odbędzie się II edycja Kongresu „ENVICON Water” organizowana wspólnymi siłami Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” i firmy ABRYS. Ta wielka debata z pewnością zainteresuje wielu targowych Gości. Tradycyjnie już planujemy Galę, połączoną z wręczeniem nagród za najciekawszy produkt/rozwiązanie zapezentowane na Targach – Grand Prix Targów WOD-KAN oraz przykuwającą uwagę aranżację stoiska. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, przygotujemy również Biesiadę – spotkanie towarzyskie dla Wystawców.

 

IGWP jako organizator tak prestiżowej Wystawy, podejmuje nieustanne starania w celu zapewnienia wszystkim uczestnikom Targów komfortowych warunków pobytu, możliwości wyeksponowania oferty i miłego spędzenia wspólnego czasu. Tegoroczna edycja Targów WOD-KAN już po raz drugi odbędzie się w nowoczesnej infrastrukturze wystawowej – profesjonalnej hali na terenach Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

 

Zapraszam Państwa serdecznie na wyjątkowe, jubileuszowe XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN”.

 

Do zobaczenia w Bydgoszczy w dniach 16-18 maja 2017 r.!

Dorota Jakuta

Prezes IGWP

 


Zapisz się do newslettera

by otrzymywać darmowe informacje

Nasi partnerzy