WARSZTATY: Aukcje OZE 9 czerwca 2017!

02.06.2017

W związku z informacją Urzędu Regulacji Energetyki o ogłoszeniu o aukcji https://www.ure.gov.pl/pl/urzad/informacje-ogolne/aktualnosci/7052,Ogloszenie-pierwszych-w-2017-r-aukcji-na-sprzedaz-energii-elektrycznej-z-OZE.html, Towarzystwo Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych zaprasza do udziału w BEZPŁATNYCH warsztatach-

 

aukcje oze

WARSZTATY dla właścicieli

INSTALACJI OZE i inwestorów

 

09.06.2017  GRUDZIĄDZ

 

 

System aukcyjny określony w Ustawie z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii gwarantuje inwestorom nowych instalacji odnawialnych źródeł niezmienną przez 15 lat cenę sprzedaży energii elektrycznej. Właściciele istniejących instalacji OZE dzięki systemowi aukcyjnemu mogą zagwarantować sobie korzystniejsze warunki finansowe od obecnych, uzyskiwanych w wyniku sprzedaży praw majątkowych do świadectw pochodzenia energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych.

Złożenie w aukcji oferty dotyczącej ilości i wartości oferowanej energii elektrycznej jest poprzedzone skomplikowaną procedurą przygotowawczą. Wygranie aukcji wymaga zmiany systemu umów i nakłada na właściciela instalacji szereg obowiązków informacyjnych i sprawozdawczych. Niespełnienie zobowiązań może oznaczać konieczność zapłacenia kar określonych w ustawie. Aby rozwiać wątpliwości i pomóc znaleźć właściwą drogę w nowych przepisach prawnych, zapraszamy Państwa do udziału w BEZPŁATNYCH WARSZTATACH, które mają na celu poznanie zasad funkcjonowania w systemie aukcyjnym.

Warsztaty poprowadzą specjaliści TRMEW Obrót sp. z.o.o. którzy swoim doświadczeniem przyczynili się do skutecznej migracji do systemu aukcyjnego, 28 instalacji OZE.

 

MIEJSCE:                     Marina Grudziądz

ul. Portowa 8

86-300 Grudziądz

 

TERMIN ZGŁOSZEŃ:              08.06.2017

 Zapoczątkowuje pobieranie plikuSzczegóły - KLIKNIJ TUTAJ!

 

 


Nasi partnerzy