Konferencja Festiwal Wody „Nowoczesne technologie w zarządzaniu i oszczędnym gospodarowaniu wodą” 27 września br.

19.09.2018


Serdecznie zapraszamy na Konferencję Festiwal Wody „Nowoczesne technologie w zarządzaniu i oszczędnym gospodarowaniu wodą” (27 września br. godz. 10.00 Centrum Konferencyjne PTAK w Nadarzynie), odbywającą się w ramach pierwszych Międzynarodowych Targów Branży Komunalnej.

Konferencja adresowana jest do samorządów, przedsiębiorców i środowiska naukowego,
a jej celem jest kreowanie polityki zrównoważonego rozwoju miast, gmin i większych jednostek terytorialnych w rozwiązywaniu ważnych problemów środowiskowych, w tym racjonalnego gospodarowania wodą i poprawy jakości życia. Istotnym aspektem jest również popularyzowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i ekonomicznych oraz upowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie realizacji ekologicznych projektów związanych z gospodarką wodną.

Integralną częścią Konferencji jest konkurs dla branży wodno-kanalizacyjnej „Patenty liderów innowacyjności”. Do Konkursu można nominować projekty naukowe i biznesowe. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 września br. Więcej informacji na stronie: https://www.konferencjafestiwalwody.pl/konkurs.

Dodatkowe informacje oraz szczegółowy program Konferencji na stronie: www.konferencjafestiwalwody.pl.

Organizatorzy:  www.liderzyinnowacyjnosci.com oraz www.agencjacity.pl

Partner merytoryczny: Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO www.innowo.org

 

 

 

 

 

 


Nasi partnerzy