ZJAZD WALNY TRMEW

09.06.2021

Szanowni Państwo,

 

Początek 2021 roku to podobnie jak cały poprzedni rok walka z wirusem COVID-19 i liczne obostrzenia, choć program szczepień daje nadzieję na zakończenie tej walki w niedalekim czasie. Działalność przedsiębiorstw, w tym również praca administracyjna naszego Stowarzyszenia została mocno ograniczona. Ze względu na bezpieczeństwo naszych Członków Zarząd TRMEW podjął decyzję o przełożeniu terminu Kongresu Energetyka Wodna 2021, który od wielu lat był organizowany w czerwcu przy okazji Zjazdu Walnego Członków TRMEW. Tym razem odbędzie się w terminie 23-25 września 2021 w Mikołajkach. 

Walne Zgromadzenie Członków TRMEW, wymagane wg statutu w pierwszej połowie roku, chcemy natomiast  przeprowadzić w sposób korespondencyjny. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo chcielibyśmy, aby głosowanie nad uchwałami podczas Walnego posiedzenia odbyło się tak samo jak w roku ubiegłym w formie przekazania przez Państwa instrukcji głosowania dla Pełnomocnika. Powyższe działanie ma na celu umożliwienie Państwu oddania głosu w ważnych dla naszego Stowarzyszenia kwestiach bez osobistego uczestnictwa w spotkaniu.

 

Jest nam niezmiernie przykro, że najbliższe spotkanie nie może się odbyć w tradycyjnej formie, mamy jednak nadzieję, że jesienią sytuacja wróci do normy.

 

Zawiadomienie o Walnym Zjeździe zostało przesłane do Członków TRMEW drogą elektroniczną. Jeśli wiadomość nie dotarła prosimy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z biurem TRMEW.

 


Wspierają nas