Kongres Energetyka Wodna 2021!

03.09.2021

 

Zarząd Towarzystwa Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych

zaprasza na

Kongres Energetyka Wodna 2021

 

Zarząd Towarzystwa Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych serdecznie zaprasza na kolejną już edycję Kongresu Energetyka Wodna! Tym razem odbędzie się w obiekcie malowniczo położonym nad mazurskim jeziorem Tałty w miejscowości Stare Sady, 5 km od Mikołajek.

23 września rozpocznie się Kongres, który jest skierowany do członków Stowarzyszenia, wytwórców OZE i inwestorów planujących przedsięwzięcia z dziedziny energetyki wodnej. Podczas kongresu przedstawimy Państwu aktualną sytuację legislacyjną, zastanowimy się nad rozwiązaniem bieżących problemów związanych z branżą oraz perspektywami działania elektrowni w kolejnych latach. Drugi dzień spotkania zostanie poświęcony bardziej praktycznym rozwiązaniom związanym z wydłużeniem systemu stałych taryf FIT/FIP, skupimy się na bezpiecznej obsłudze elektrowni wodnych, a także bliżej poznamy działalność naszych Członków Wspierających. Trzeci dzień spędzimy na krótkiej wycieczce do Leśniewa, aby zwiedzić ciekawe nieukończone śluzy Kanału Mazurskiego, a także kilka innych ciekawych miejsc, o których dowiecie się Państwo na miejscu.

 

Termin: 23-25.09.2021

 

Miejsce: HOTEL ROBERT'S PORT **** Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki, Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniewww.hotel-port.pl

 

Agenda spotkania – Zapoczątkowuje pobieranie plikuKLIKNIJ TUTAJ!

Formularz zgłoszeniowy- Zapoczątkowuje pobieranie plikuKLIKNIJ TUTAJ!

 


Wspierają nas